مهارت های اجتماعی

new video تماشای ویدیو
3

راه های بسیار عالی برای جذب کردن افراد به خود

30 دی 1397

7237

انسان به صورت ذاتی موجودی اجتماعی است . بودن در رابطه برای انسان فواید زیادی دارد. شما مستحق سلامت روانی مناسب هستید و یکی از مسائلی که بر سلامت روان شما تاثیر بسزایی دارد روابطی است که در آن به سر می بریم. اگر می خواهید روابط سالمی داشته باشید باید بتوانید در روابطت خود فعالانه دیگران را انتخاب کنید. بنابراین پیش از هر چیزی شما باید بتوانید دیگران را بشناسید و با آنها ارتباط برقرار کنید.تا جای ممکن اجتماعی باشید و خجالتی نباشید. افراد خجالتی در جذب افراد به خود راه به جایی نمی برند. در این ویدیو قصد داریم راه های بسیار عالی برای جذب کردن افراد به خود را برای شما توضیح دهیم. اگر از این ویدیو خوشتان آمد می توانید سایر ویدیوهای مهارت های اجتماعی نوکو را از این لینک تماشا کنید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

3 روش جذابتر به نظر رسیدن در تعامل با دیگران

30 دی 1397

3174

همه انسان ها حتی آنهایی که معتقدند نظر دیگران برایشان مهم نیست به دنبال راهکارهایی هستند تا در مواجهه با سایرین جذابتر به نظر برسند . از سوی دیگر دردنیای امروز که نیازمند تعامل با سایرین هستیم. ما موجوداتی اجتماعی هستیم و کاملا به مزایای بودن در رابطه آگاه هستیم. دانستن نکاتی در مورد جذابتر بودن در تعامل با دیگران ضروری است . دراین ویدیو 3 روش جذابتر به نظر رسیدن در تعامل با دیگران را مشاهده خواهید کرد.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
3

6 جمله ای که نباید به والدین کودکان استثنایی گفت

01 بهمن 1397

2734

همدری با دیگران معمولا آداب خاص خودش را دارد و در صورتی که ظرافت بیان و ابراز این کار را نداشته باشید نه تنها به دوستان و اطرافیان خود کمک نمی توانید بکنید بلکه ممکن است باعث ناراحتی آنها بشوید. معمولا افراد برای ابراز همدردی با والدین کودکان استثنایی جملاتی را بیان می کنند که در واقع موجب آزرده خاطر شدن آنها می شود. یکی از مثال های بارز در این زمینه همدردی با والدینی است که کودکان استثنایی دارند. در این ویدئو مشاهده کنید که چه جملاتی را در مواقع روبرو شدن با والدین کودکان استثنایی نباید به زبان بیاورید.پیشنهاد می کنیم ویدیو 8 جمله که نباید به والدین بدون همسر بگوییم را از دست ندهید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
6

گفتگوی عمیق

07 اسفند 1397

3120

برای داشتن دوستی ها و رابطه های جدید اول از همه باید مهارت های ارتباطی خوبی داشته باشیم . بتوانیم خوب صحبت کنیم و شنونده خوبی باشیم . این مهارت که هم دوستی های ما را تقویت میکند و هم باعث میشود در جمع افراد بیشتری تمایل به هم صحبتی با ما داشته باشند مهارت گفتگوی موثر است . در این ویدیو نحوه دستیابی به این مهارت رو با هم میبینیم .ویدیوهای بیشتر در این باره :راه های بسیار عالی برای جذب کردن افراد به خود3 روش جذابتر به نظر رسیدن در تعامل با دیگرانترفندهایی برای بهبود زبان بدنهمه چیز درباره ارتباط چشمی مناسب

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
6

اعتماد به نفس برای سخنرانی در جمع

09 اردیبهشت 1398

6892

یکی از ترسناک ترین کارها برای انسان سخنرانی در جمع می باشد،چندبار دیدن این فیلم را برای بهتر شدن و قوی تر شدن شما در یک سخنرانی توصیه می کنیم.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

قلدری و زورگویی در فضای مجازی

21 خرداد 1398

2596

قلدری و زورگویی فقط در دنیای واقعی اتفاق نمی افتد . این اتفاق در دنیای مجازی هم مسئله ای عادی است . تا بحال با چنین مسئله ای مواجه شده اید ؟ این ویدیو را ببینید تا بیشتر با این پدیده و روش مواجهه با آن آشنا شوید .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
6

ترفندهایی برای بهبود زبان بدن

15 تیر 1398

3297

برای صحبت کردن فقط نباید به زبان و نوع گویش خود توجه کنیم، زبان بدن در ارتباطات و جایگاه ما تاثیر به سزایی دارد.شاید بسیاری از گفتگوهای مهم ما تحت تاثیر همین زبان بدن قرار میگیرند که ما پیروز یا ناامید از مصاحبه خود بیرون می آییم حال چه در یک جمع خانوادگی و دوستانه باشیم چه در یک مکان معتبر برای سخنرانی. در این ویدیو ترفندهایی برای بهبود زبان بدن را تماشا خواهید کرد .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
5

ارزش پول و اهمیت مراقبت از وضعیت مالی

01 مرداد 1398

1581

لطفا نگویید پول بی اهمیت است و برای ما مهم نیست ؟ پول چرک کف دست است ؟ چون همه ما از صبح زود تا آخر شب به دنبال پول هستیم و برای به دست آوردن آن زحمت می کشیم.پس باید از وضعیت مالیمان مواظبت کنیم.چطور می توانیم پولدار شویم ؟ چطور باید هدف گذاری کنیم ؟ آیا فکر می کنید این کار مهم است ؟ در این ویدیو به پاسخ این سوالات خواهید رسید.درست و اصولی فکر کردن بر روی خط درست زندگی سوار شدن اصلی ترین کاری باید باشد که انجام می دهیم.دیدن این ویدیو را از دست ندهید و دیدن آنرا به دوستانتان هم پیشنهاد بدهید

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
3

این چیزها را به پدرهای خانه دار نگویید

11 مهر 1398

1474

پدرهای خانه دار موجودات عجیبی نیستند . زمانی که به دلایلی مرد در خانه از کودک نگهداری می کند و به کار خانه می رسد در انجام امور خانواده کمک می کند. انجام کارهای خانه و نگهداری از کودکان وظیفه هردو والد است بنابر این نباید از دیدن مردی که در خانه مشغول به کار اسا تعجب کرد. پرسیدن سوالاتی از این افراد می تواند خارج از نزاکت و آداب اجتماعی باشد. گاه پرسیدن این سوالات یا ابراز برخی جملات حتی می تواند حالتی آزاردهند برای آنها بوجود بیاورد بنابر این این ویدیو را ببینید و چیزهایی که نباید از آنها پرسید را تماشا کنید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
6

هدف گذاری نکن! انجامش بده

11 مهر 1398

1872

خیلی از ما لیستی از اهدافمان داریم که یا نیمه راه رها شده یا هیچوقت تصمیم به انجامش نگرفتیم. باید یاد بگیریم هدف گذاری نکنیم، انجامش بدهیم. این به معنی فراموش کردن اهداف نیست،باید درست اهدافمان را مشخص کنیم برای همین در این ویدیو می گوییم << هدف گذاری نکن! انجامش بده >> ما در این ویدیو یاد میگیریم در جریان باشیم و در جریان زندگی کنیم. اگر دیدگاهمان به زندگی و به سبک زندگی مان درست باشد می توانیم اهدافی که در ذهنمان دشوار هستند را زندگی کنیم. شاید این ها فقط برای ما شعار باشد اما با حرکت روبه این کار میتوانیم شعار را نیز جامه عمل بپوشانیم و پیشرفت کنیم.

تماشای ویدیو
googel ads
شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .