ثروت و موفقیت

new video تماشای ویدیو
3

آیا میتوان ذهن دیگران را خواند ؟

24 دی 1397

1245

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مردم چه احساس و طرز تفکری در لحظه به شما دارند؟ ذهن خوانی یا خواندن افکار با استفاده از زبان بدن یکی ازمهارت هایی است که اکتسابی می باشد. در این ویدئو به سه روش منطقی برای افزایش این مهارت اشاره می شود.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

چطور یک سرمایه گذاری را شروع کنیم ؟

24 دی 1397

1089

سرمایه گذاری گاهی تبدیل به یک ریسک بزرگ تبدیل می شود و یک اشتباه کوچک در محاسبات و در نظر نگرفتن یک مساله کوچک می واند منجر به یک خسارت جبران ناپذیر شود . از آنجا که در ایران فاصله بین پس انداز و سرمایه گذاری بسیار زیاد است پس پایین آوردن ریسک سرمایه گذاری اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. در این ویدیو قصد داریم این موضوع را که چطور یک سرمایه گذاری را شروع کنیم ؟ به شما توضیح دهیم .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
3

نکاتی برای آنکه جذابتر به نظر بیائید

29 دی 1397

1282

طرز تفکر و احساسی که اطرافیان نسبت به ما دارند باعث می شود که زندگی ما تخت تاثیرات مختلفی قرار بگیرد.به همین منظور بهتر است کاری بکنیم تا دیگران تاثیرات مثبتی روی زندگی ما بگذارند و باعث پیشرفت ما بشوند.برای ملاحظه نکاتی در این مورد این ویدیو را نیز از دست ندهید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

چگونه پولدار شویم ؟

29 دی 1397

1177

از مهم ترین عوامل پس رفت و عدم موفقیت در کارها ترس و طمع است. ترسیدن مانع از هر گونه اقدام موثر برای رسیدن به اهداف و باعث اهمال کاری می شود . در طرف مقابل طمع باعث ریسک برای بدست آوردن چیزی می شود که نه حق ماست و نه در توان ما. این دوعامل در مورد پولدار شدن هم صدق می کنند. چه کنیم تا ترس و طمع مانع پیشرفت ما نشود؟ برای اینکه شدت تاثیر این دو عامل بر پولدار شدن و معنی واقعی دارایی و بدهی را ببینید این ویدئو را از دست ندهید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

چطور احمق باشیم ؟

29 دی 1397

1132

یکی از ویژگی های همه ی انسان ها این است که همه ی آنها دوست دارند باهوش به نظر برسند. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که اگر کسی بخواهد احمق به نظر برسد چه عواقبی برایش ممکن است داشته باشد؟ این ویدئو را ببینید تا بفهمید این ویژگی چه عواقبی دارد.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
3

تاثیر شبکه های اجتماعی بر ذهن شما

29 دی 1397

1274

به نظر شما شبکه های اجتماعی چقدر زندگی روزمره ما را تحت تاثیر خودش قرار می دهد؟ واینکه آیا شبکه های اجتماعی باعث پیشرفت بشر یا بالعکس باعث پسرفت بشر شده است؟

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

گاو بنفش !

30 دی 1397

1066

خاص بودن یکی از عواملی است که باعث جلب توجه میشود و جلب توجه اگر سازنده باشد می تواند باعث پیشرفت شود.اما به نظر شما چقدر این خاص بودن می تواند تو زندگی به موفقیت ما کمک کند؟ برای فهمیدن جواب این ویدیو را از دست ندهید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
5

5 دلیلی که شبکه های اجتماعی زندگی ما را خراب میکند

30 دی 1397

1287

امروزه 80%مردم جهان در شبکه های اجتماعی عضو هستند و وقت بسیار زیادی را روزانه در صفحات اجتماعی استفاده می کنند. آیا می دانستید که این شبکه ها چه تخریب هایی بر زندگی انسان ها داشته است؟

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

قاعده تضاد

30 دی 1397

1064

قاعده تضاد چیست؟ شما با توجه به چیزی که اول ارائه می کنید می توانید کاری کنید که بقیه موارد یک جوره دیگه به نظر بیاید. شما از این ایده می توانید در کسب و کار خود بهره ببرید. پس ویدئو رو ببینید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

کاریزما چیست؟

30 دی 1397

1085

کاریزما یکی از عوامل بسیار مهم در تسلط در رهبری در یک جامعه است . کاریزما درواژه شناسی به معنای جذابیت غیرعادی و داشتن صفات ویژه و منحصربه‌فردی است که مورد پسند و ستایش تعداد زیادی ازافراد جامعه است . بسیاری از رهبران مقتدر و موفق جهان بیش از هر ویژگی دیگری دارای کاریزما بودند که اصطلاحا به آنها چهره های کاریزماتیک می گویند. این ویدیو درباره کارزما توضیحات کاملی عرضه میکند . تماشای آن را از دست ندهید.

تماشای ویدیو
googel ads
شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .